برای ورود به وب سایت و ثبت نام در هفدهمین کنفرانس سراسری و پنجمین کنفرانس بین المللی زیست شناسی ایران - دانشگاه شهید باهنر کرمان روی عکس بالا کلیک کنید

 

اطلاعات کنفرانس :
 
هفدهمین کنفرانس زیست شناسی ایران دانشگاه شهید باهنر کرمان
روزهای کنفرانس:
از 1391/06/14 تا 1391/06/16

هیئت رئیسه افتخاری کنفرانس:

دکتر نصرالله گرامی و دکترحسن ابراهیم زاده

دبیر : دکتر نیره عسکری
دبیر علمی : دکتر علی احمدی مقدم
دبیر اجرایی: دکتر علی غضنفری مقدم
 
 

 

با استعانت از درگاه خداوند حکیم، هفدهمین کنفرانس سراسری و پنجمین کنفرانس بین المللی زیست شناسی ایران در تاریخ 14 لغایت 16 شهریور ماه 1391 در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار خواهد گردید.

مفتخریم میزبان اساتید ارجمند و محققین گرامی و دانشجویان توانمند کشور عزیزمان باشیم. با همه توش و توان در تلاشیم تا کنگره هفدهم در فضایی صمیمانه، عرصه تبادل نظرهای علمی و ارائه آخرین یافته های پژوهشی  محققین توانمند کشورمان باشد.

حضور دانشمندان برجسته  خارجی در کنگره هفدهم می تواند زمینه ساز ارتباط محققین ایرانی با جوامع علمی بزرگتر دنیا باشد. از سوی دیگر تدارک کارگاه‏های متنوع به محققین جوان کمک می کند تا با جدیدترین تکنیک های مورد استفاده در تحقیقات زیست شناسی آشنا شوند. بی تردید حضور اساتید بزرگوار، محققین و دانشجویان ارجمند زیست شناسی بر غنای علمی این کنفرانس خواهد افزود.

امیدواریم کنگره هفدهم و نیز دیدار از دیار مهمان‏نواز کرمان تصویرگر خاطره ای ماندگار بر اذهان زیست شناسان معزز کشور باشد.

 

کمیته برگزار کننده کنفرانس هفدهم ، گروه زیست شناسی دانشگاه شهید باهنر کرمان