سلام بچه ها . امیدوارم که هرکجا هستید عالی باشید

همیشه دوست داشتم یک شرایطی رو ایجاد کنم که بشینیم دور هم و در مورد مسائل مختلف بحث و گفت گو کنیم و خیلی ازادانه نظراتمون رو بگیم و در مورد اون ها فکر کنیم و با همدیگه به نتایج خوبی برسیم .

به همین دلیل کرسی ازاد اندیشی رو انتخاب کردم و موضوع این کرسی ما :

 به نظر شما یه آدم با کلاس به کی میگن؟ 

در این مورد نظرات زیادی هست که افرادی که دور و بر ما هستند و حتی خود ما اونها رو مطرح می کنیم . با همدیگه بعضی از اونها رو می بینیم .

ساناز: به نظر من یه دختر باکلاس دختریه که آزاد اندیش باشه. منظورم اینه که دوستای زیادی بتونه جذب کنه. هر که bf  اش بیش کلاسش بیشتر

شهرام: به نظر من یه پسر با کلاس پسریه که بتونه موارد بیشماری را تور بزنه. آی مین در تور بندازه.

رویا: به نظر من هستی دختر با کلاسیه. چون مثل من تو یه خونواده امل بزرگ نشده. راحته. نه چادری نه چارغدی. تازشم یک سال از من کوچیک تره ولی ابروهاشو برمی داره. آرایشم از سر و روش می باره.

احسان: به نظر من با کلاسی به پوله. هر کی پول دارتر باشه با کلاس تره.

پدر احسان: ایشان هیچ حرفی نزدند. شاید اینم یک جور کلاس باشه.

رزیتا: به نظر من با کلاس به کسی میگن که به روز باشه. مثلا آخرین فیلمای هالیوودی رو دیده باشه. یا جدیدترین آهنگای اسپنیش رو تو حافظه 16 گیگی کوشیش لود داشته باشه.

مادر رزیتا: به نظر من یه خانم باکلاس به کسی می گن که همیشه آخرین مدل لباس رو از رو آنتن سیو داشته باشه. دخترش رو هم بذاره آزاد باشه تا بتونه جدیدترین آهنگای اسپنیش رو تو حافظه 16 گیگی گوشیش دانلود کنه.

بهنام: فضیلت و ثروت به مانند دو کفه ترازو اند که هرگاه یکی سنگین بشه دیگری سبک و بی ارزش... (سقراط) مثلا طرف پرادو سوار میشه که چی مثلا؟؟؟؟؟؟؟

ناصر: به نظر من آدم با کلاس آدمیه که ارزش خودش را بدونه وبرای خودش در برابر همه موضوعات احترام قاعل بشه

فهیمه: آدم باکلاس آدمیه که به غیر از عشق خدا هیچ عشق زمینی به دلش راه پیدا نکنه همین

نظر شما چیه ؟ انسان باکلاس کیه ؟

 

برای ورود به اتاق کرسی های آزاد اندیشی روی تصویر زیر کلیک کنید

 

برای ورود به اتاق کرسی های آزاد اندیشی اینجا کلیک کنید